top of page

EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ
A PLÁNOVÁNÍ FINANCÍ

POTŘEBUJETE ZEFEKTIVNIT PLÁNOVÁNÍ A ŘÍZENÍ FINANČNÍCH TOKŮ VE VAŠÍ SPOLEČNOSTI?

 

Pomůžeme Vám s nastavením a zlepšením uceleného systému managementu podnikových financí. Zajistíme Vám komplexní služby vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy a daňových přiznání, daňové poradenství. Zpracujeme pro Vás finanční analýzu a nastavíme plánování pro efektivnější řízení Vašeho podniku.

 

Podnikové finance nejsou samostatná složka oddělená od zbytku firmy, ale naopak integrovanou součástí marketingu a obchodu. Pomůžeme Vám tyto disciplíny účelně spojit v organický celek.

KRIZOVÉ
PORADENSTVÍ

POTŘEBUJETE POMOCI V KRIZOVÉM OBDOBÍ VAŠEHO PODNIKÁNÍ? NEVZDÁVEJTE SE, MÁME ŘEŠENÍ!

 

Podnikáte a snažíte se již řadu let, ale krize Vám vzala motivaci a sílu pokračovat dále? Nevzdávejte se a obraťte se na nás. Pomůžeme Vám opět rozsvítit Vaše světlo na konci tunelu a dát čerstvý vítr do plachet Vaší značce.

 

V případě potřeby Vám poskytneme krizového interim managera a zajistíme vše potřebné pro ozdravnou restrukturalizaci části nebo celého podniku.

 

Neztrácejte naději a čas - kontaktujte nás IHNED!

NEZÁVAZNÁ ÚVODNÍ KONZULTACE

ZDARMA

Řekněte nám o Vašich přáních a představách
o výkonnosti a vedení Vaší firmy a my Vám navrhneme řešení šité na míru Vašim potřebám.
JAK TO FUNGUJE - PORADENSTVÍ V 5 KROCÍCH:

PORADENSTVÍ V ŘÍZENÍ PODNIKU

PODLE VAŠICH POTŘEB

 

Poradenství šité na míru Vašim potřebám v 5 krocích!
Efektivní pomoc při řízení Vaší firmy - komplexní strategické poradenství v oblasti řízení podniku, návrh a implementace korporátní infrastruktury, optimalizace firemních procesů a finančního řízení.
bottom of page