LIDSKÉ

ZDROJE

RÁDI BYSTE ZEFEKTIVNILI ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ VE VAŠÍ FIRMĚ? CÍTÍTE, ŽE NEMÁTE JASNĚ DEFINOVANÉ KOMPETENCE A ODPOVĚDNOSTI MEZI VAŠIMI KOLEGY? NENÍ VÁŠ MANAGEMENT DOSTATEČNĚ MOTIVOVANÝ, NEBO SAMOSTATNÝ?

 

MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ V PODOBĚ PORADENSTVÍ V OBLASTI ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ. POMŮŽEME VÁM DEFINOVAT KLÍČOVÉ POZICE, POPSAT FUNKČNÍ MÍSTA A STANOVIT KOMPETENCE.

 

Klíčem k dlouhodobému úspěchu každé společnosti jsou kvalitní a zejména loajální zaměstnanci. Pomůžeme Vám s jejich tréninkem i řízením, a navíc Vám pomůžeme stát se skutečným lídrem s potřebnou autoritou a rovněž znalostí silných a slabých stránek Vašeho týmu.

DATOVÁ ANALYTIKA

V HR

Asi každý manažer někdy v životě zapochyboval, jestli nevázne komunikace v jeho týmu, stejně jako každý majitel firmy občas zapochybuje, zda jednotlivá oddělení podávají odpovídající výkon a sledují společně stejný cíl. Na všechny tyto otázky umí spolehlivě FRANK.

FRANK je agilní online nástroj založený na propojení datové analytiky a člověka, který pomůže snadno a rychle zmapovat klíčové osoby, tzv. influencery, a dynamiku týmu nebo propojení jednotlivých týmů v rámci organizace. Jeho výstupy ocení nejen pracovníci HR, ale všichni odpovědní manažeři a vedoucí pracovníci.

Zjistit více...

NEZÁVAZNÁ ÚVODNÍ KONZULTACE

ZDARMA

Řekněte nám o Vašich přáních a představách
o výkonnosti a vedení Vaší firmy a my Vám navrhneme řešení šité na míru Vašim potřebám.
JAK TO FUNGUJE - PORADENSTVÍ V 5 KROCÍCH:

PORADENSTVÍ V ŘÍZENÍ PODNIKU

PODLE VAŠICH POTŘEB

 

Poradenství šité na míru Vašim potřebám v 5 krocích!
Efektivní pomoc při řízení Vaší firmy - komplexní strategické poradenství v oblasti řízení podniku, návrh a implementace korporátní infrastruktury, optimalizace firemních procesů a finančního řízení.

ISO Consulting s.r.o.

Revoluční 7

110 00 Praha 1

 

DIČ: CZ28404416

ČBÚ: 43-3406880267/0100

OR: spisová značka C 139092 vedená u MS v Praze

T: (+420) 602 700 327

E:  isoc(at)hpcg.cz

W: hpcg.cz

OZVEME SE VÁM

ISO Consulting s.r.o., člen skupiny HPCG  |  Všechna práva vyhrazena, HPCG © 2008 - 2021

Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládáte, a proto vaše osobní údaje zpracováváme plně v souladu s GDPR.
Naše přísné zásady ochrany vašeho soukromí naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.