LIDSKÉ

ZDROJE

RÁDI BYSTE ZEFEKTIVNILI ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ VE VAŠÍ FIRMĚ? CÍTÍTE, ŽE NEMÁTE JASNĚ DEFINOVANÉ KOMPETENCE A ODPOVĚDNOSTI MEZI VAŠIMI KOLEGY? NENÍ VÁŠ MANAGEMENT DOSTATEČNĚ MOTIVOVANÝ, NEBO SAMOSTATNÝ?

 

MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ V PODOBĚ PORADENSTVÍ V OBLASTI ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ. POMŮŽEME VÁM DEFINOVAT KLÍČOVÉ POZICE, POPSAT FUNKČNÍ MÍSTA A STANOVIT KOMPETENCE.

 

Klíčem k dlouhodobému úspěchu každé společnosti jsou kvalitní a zejména loajální zaměstnanci. Pomůžeme Vám s jejich tréninkem i řízením, a navíc Vám pomůžeme stát se skutečným lídrem s potřebnou autoritou a rovněž znalostí silných a slabých stránek Vašeho týmu.

12-13_FRANK1.jpg

DATOVÁ ANALYTIKA

V HR

Asi každý manažer někdy v životě zapochyboval, jestli nevázne komunikace v jeho týmu, stejně jako každý majitel firmy občas zapochybuje, zda jednotlivá oddělení podávají odpovídající výkon a sledují společně stejný cíl. Na všechny tyto otázky umí spolehlivě FRANK.

FRANK je agilní online nástroj založený na propojení datové analytiky a člověka, který pomůže snadno a rychle zmapovat klíčové osoby, tzv. influencery, a dynamiku týmu nebo propojení jednotlivých týmů v rámci organizace. Jeho výstupy ocení nejen pracovníci HR, ale všichni odpovědní manažeři a vedoucí pracovníci.

Zjistit více...

NEZÁVAZNÁ ÚVODNÍ KONZULTACE

ZDARMA

Řekněte nám o Vašich přáních a představách
o výkonnosti a vedení Vaší firmy a my Vám navrhneme řešení šité na míru Vašim potřebám.
JAK TO FUNGUJE - PORADENSTVÍ V 5 KROCÍCH:
I. ÚVODNÍ KONZULTACE
I. ÚVODNÍ KONZULTACE

Zastavte se u nás na kávu, nebo pokud nemáte čas, zajedeme my k Vám a projednáme Vaše potřeby...

II. VSTUPNÍ ANALÝZA A NÁVRH ŘEŠENÍ
II. VSTUPNÍ ANALÝZA A NÁVRH ŘEŠENÍ

Poznáme Vaši firmu (interní / externí analýza), zajistíme průzkum trhu, určíme výchozí pozici a navrhneme optimální řešení na míru Vaší firmě...

V. KONTROLA A PODPORA
V. KONTROLA A PODPORA

Kontrola realizovaného řešení, implementovaných změn a podpůrná činnost pro další rozvoj Vašeho podnikání a značky.

I. ÚVODNÍ KONZULTACE
I. ÚVODNÍ KONZULTACE

Zastavte se u nás na kávu, nebo pokud nemáte čas, zajedeme my k Vám a projednáme Vaše potřeby...

1/5

PORADENSTVÍ V ŘÍZENÍ PODNIKU

PODLE VAŠICH POTŘEB

 

Poradenství šité na míru Vašim potřebám v 5 krocích!
Efektivní pomoc při řízení Vaší firmy - komplexní strategické poradenství v oblasti řízení podniku, návrh a implementace korporátní infrastruktury, optimalizace firemních procesů a finančního řízení.