top of page

GOODWILL TALKS II: NEJVĚTŠÍ PODNIKATELSKÉ UPS&DOWNS

Aktualizováno: 7. 12. 2022

Úspěšný podcast Goodwill Talks: od píky až na vrchol se dočkal pokračování. Druhá série rozhovorů s úpěšnými podnikateli, členy rodiny Český Goodwill, přináší povídání o jejich největších ups & downs.

Druhá série podcastu s úspěšnými českými podnikateli Goodwill Talks, uvádí Lenka Hlavatá
Goodwill Talks II: UPs & DOWNs

Za každým podnikatelským úspěchem stojí desítka přešlapů a nezdařených pokusů. Šest podnikatelů v nových dílech podcastu Goodwill Talks s podtitulem "UPs & DOWNs" prozradí nejen, co považují za svůj největší úspěch v dosavadní kariéře, ale také to, jaký byl jejich největší "fuck-up". Pořadem opět provází Lenka Hlavatá, odborný konzultant v otázkách řízení podniku, která je zároveň managing partner společnosti HPCG a zakladatelka ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, Český Goodwill.


V série podcastů Goodwill Talks: od píky až na vrchol Lenka Hlavatá vyzpovídala 12 českých podnikatelů, kteří se s ní podělili se nejen o své příběhy, jak budují úspěšné firmy, ale i o další, často osobní, zážitky a zkušenosti.


Obě série (video)podcastů pro Český Goodwill připravila společnost HP N Media, marketingový specialista a člen rodiny skupiny HPCG. Podcasty si můžete pustit na většině nejznámějších platforem jako je Apple a Google Podcast, Spotify, Deezer a další, a video-rozhovory na YouTube kanálu Český Goodwill.


コメント


bottom of page