top of page

MARKETINGOVÉ
PORADENSTVÍ

POTŘEBUJETE ZVÝŠIT POVĚDOMÍ O VAŠÍ ZNAČCE NEBO PŘILÁKAT NOVÉ A UDRŽET SI STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY?

 

V RÁMCI SKUPINY HPCG VÁM POMŮŽEME S PŘÍPRAVOU OBCHODNÍ A MARKETINGOVÉ STRATEGIE, MARKETINGOVÉHO MIXU, STEJNĚ TAK JAKO KOMUNIKAČNÍHO A MEDIÁLNÍHO PLÁNU.

 

Poznejte rozdíl mezi intuitivním a cílevědomým marketingem. Stanovíme společně měřitelné cíle a vyhodnotíme efektivitu dílčích kampaní. Nezapomínejte, že marketing není náklad, ale investice! Investujte chytře díky naší expertní znalosti obchodního i mediálního prostředí.

IMG_20181025_151053.jpg

ŘÍZENÍ
VNĚJŠÍCH VZTAHŮ

NEDAŘÍ SE VÁM SEHNAT RELEVANTNÍ KONTAKTY NA ODPOVĚDNÉ OSOBY? POTŘEBUJETE EFEKTIVNĚ PROSADIT SVÉ ZÁJMY?

 

VYUŽIJTE SLUŽEB ISO CONSULTING V OBLASTI ŘÍZENÍ VNĚJŠÍCH VZTAHŮ A SOUSTŘEĎTE SE POUZE NA VÁŠ CORE-BUSINESS, JEDNÁNÍ S OBCHODNÍMI PARTNERY, BANKAMI, INVESTORY, STÁTNÍ SPRÁVOU A MÍSTNÍ SAMOSPRÁVOU NECHTE NA NÁS .

 

Zajistíme Vám relevantní kontakty na úrovni místní samosprávy i státní správy, stejně tak vyhledáme vhodné obchodní příležitosti u Vašich potencionálních obchodních partnerů. V případě potřeby Vás na těchto jednáních zastoupíme.

 

Připravíme Vás na důležité jednání vč. veškerých podkladů a prezentace. Klienti HPCG mohou využít zasedací místnosti v našem sídle pro svá obchodní jednání v centru Prahy nebo v těsné blízkosti Letiště Václava Havla (10 min.).

NEZÁVAZNÁ ÚVODNÍ KONZULTACE

ZDARMA

Řekněte nám o Vašich přáních a představách
o výkonnosti a vedení Vaší firmy a my Vám navrhneme řešení šité na míru Vašim potřebám.
JAK TO FUNGUJE - PORADENSTVÍ V 5 KROCÍCH:

PORADENSTVÍ V ŘÍZENÍ PODNIKU

PODLE VAŠICH POTŘEB

 

Poradenství šité na míru Vašim potřebám v 5 krocích!
Efektivní pomoc při řízení Vaší firmy - komplexní strategické poradenství v oblasti řízení podniku, návrh a implementace korporátní infrastruktury, optimalizace firemních procesů a finančního řízení.
bottom of page