top of page
Guvernér ČNB Jiří Rusnok

ISO CONSULTING
ČLEN SKUPINY HPCG

ISO = Váš INTERIM STRATEGY OFFICER

 

ISO Consulting poskytuje komplexní strategické poradenství v oblasti řízení podniku, návrhu a implementace korporátní infrastruktury, optimalizace 

firemních procesů a finančního řízení. Ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně, proto také naše poradenské služby poskytujeme inhouse, ale také inside, tedy přímo u klienta (interim management).

 

ISO Consulting s.r.o. je členem skupiny HPCG (Hlavatý & Partners Consulting Group). Jsme hrdí, že HPCG je 1. českou poradenskou skupinou, která již od roku 2008 poskytuje ucelené strategické poradenství a návazné marketingové služby zaměřující se na budování značky ve smyslu goodwillu značky. Tvoříme goodwill - tvoříme aktivní hodnoty českých firem.

Petr Hlavatý, zakládající partner HPCG

POTKEJTE SE
S NÁMI

PETR HLAVATÝ, zakládají partner HPCG

 

Vystudoval Vysokou školu finanční a správní, obor řízení podniku se

specializací management a marketing. Kariéru začínal jako key account manager ve full-service reklamní a komunikační agentuře, následně založil poradenskou společnost ISO Consulting. Věnuje se zejména strategickým klientům a business developmentu.

 

V rámci služeb HPCG mimo jiné působil jako ředitel komunikace HOCHTIEF CZ, šéf komunikace SZIF nebo interim CMO MyQ. Stál v čele významných projektů pro české i mezinárodní klienty a spoluformuloval obchodní a marketingovou strategii řady českých i globáních produktů.

Český Goodswill autorský CSR projekt ISO Consulting

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST

ČESKÝ GOODWILL - OCENĚNÍ PRO FIRMY, KTERÝCH SI LIDÉ VÁŽÍ

 

ISO Consulting v rámci svých CSR aktivit od roku 2013 pořádá autorský projekt na podporu podnikatelského ducha a ocenění poctivé práce i odpovědného přístupu k okolí podniku Český Goodwill.

 

Hledáme podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží pro jejich odpovědný přístup k podnikání. Pomozte nám najít ty vůdčí osobnosti, které jsou prospěšné svému okolí, přispívají ke zkvalitňování života lidí v regionu, ve kterém působí, a celkově se zasazují o šíření dobré vůle.  

 

Nominujte na firmové oscary!

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme, byli jste úspěšně přihlášeni k odběru novinek HPCG.

EXPERTNÍ ZNALOST PRO MALÉ I VELKÉ

 

Nezáleží na velikosti Vaší firmy, nebo ročních tržbách. Že DOBRÁ RADA JE NAD ZLATO platí, ať již právě rozjíždíte svůj nový byznys, nebo přemýšlíte o jeho předání mladším generacím...

KDO JSOU

NAŠI KLIENTI

 

Společnosti z řad obchodních i průmyslových podniků, firmy ze segmentu B2C i B2B. Díky spolupráci s nimi jsme získali expertízu v širokém spektru odvětví, např. finanční služby a pojišťovnictví, informační technologie a TELCO, maloobchod a spotřební zboží, stavebnictví a nemovitosti, veřejný sektor, průmyslová výroba a retail.
JAK TO FUNGUJE - PORADENSTVÍ V 5 KROCÍCH:
tablet

PORADENSTVÍ V ŘÍZENÍ PODNIKU

PODLE VAŠICH POTŘEB

 

Poradenství šité na míru Vašim potřebám v 5 krocích!
Efektivní pomoc při řízení Vaší firmy - komplexní strategické poradenství v oblasti řízení podniku, návrh a implementace korporátní infrastruktury, optimalizace firemních procesů a finančního řízení.
bottom of page