top of page

PORADENSTVÍ V ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ
MĚJTE SVOU FIRMU POD KONTROLOU

Pomůžeme Vám definovat klíčové pozice,
popsat funkční místa a stanovit kompetence managementu Vaší organizace.

RÁDI BYSTE ZEFEKTIVNILI ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ VE VAŠÍ FIRMĚ? CÍTÍTE, ŽE NEMÁTE JASNĚ DEFINOVANÉ KOMPETENCE A ODPOVĚDNOSTI MEZI VAŠIMI KOLEGY? NENÍ VÁŠ MANAGEMENT DOSTATEČNĚ MOTIVOVANÝ NEBO SAMOSTATNÝ?

ZVYŠTE ÚČINNOST VAŠEHO ŘÍZENÍ DÍKY OVĚŘENÉ METODICE

4 kroky efektivního řízení HR 

Analýza

Zjistěte, kdo jsou skuteční lídři organizace bez ohledu na formální strukturu

Zapojení

Zapojte všechny kolegy do děje, motivujte je k lepším výkonům

Poznání

Poznejte, jaké jsou silné a slabé stránky jednotlivých členů týmu a jak je vnímají ostatní

Výkonnost

Maximalizujte výkonnost vašeho týmu a zvyšte profit vaší firmy 

ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ PROSTŘEDNICTVÍM DAT

Klíčem k dlouhodobému úspěchu každé společnosti jsou kvalitní a zejména loajální zaměstnanci. Pomůžeme Vám s jejich identifikací, poradíme Vám, jak je lépe motivovat, a navíc Vám pomůžeme stát se skutečným lídrem s potřebnou autoritou a rovněž znalostí silných a slabých stránek Vašeho týmu.

Asi každý manažer někdy v životě zapochyboval, jestli nevázne komunikace v jeho týmu, stejně jako každý majitel firmy občas zapochybuje, zda jednotlivá oddělení podávají odpovídající výkon a sledují společně stejný cíl. Na všechny tyto otázky umí spolehlivě FRANK.

FRANK je agilní online nástroj založený na propojení datové analytiky a člověka, který pomůže snadno a rychle zmapovat klíčové osoby, tzv. influencery, a dynamiku týmu nebo propojení jednotlivých týmů v rámci organizace. Jeho výstupy ocení nejen pracovníci HR, ale všichni odpovědní manažeři a vedoucí pracovníci.

Datová
analýza

Iterpretace

analýzy

Zavedení změn

Ověření výsledků

Pomůžeme vám identifikovat skutečné lídry a influencery ve vašem týmu. Následně vám pomůžeme definovat vhodnou strategii rozvoje a motivace tak,
aby všichni táhli za jeden provaz! 

"Aplikace Frank a analýza dat nám dala skvělý vhled do týmu a pomohla nám tak vytvořit a sladit agilní týmy developerů. To vše v pouhých čtyřech dnech."

Adriana Jurčová

Česká spořitelna

NEZÁVAZNÁ ÚVODNÍ KONZULTACE

 

Rádi si vyslechneme vaše potřeby, popíšeme jak probíhá naše konzulatce a jak bychom danou problematiku řešili, následně připravíme návrh řešení
šitý na míru vaší organizaci.
bottom of page