top of page

STRATEGICKÉ PORADENSTVÍ & FIREMNÍ FINANCE
BUĎTE PŘIPRAVENI NA ZMĚNY A ŘIĎTE JE

Pomůžeme Vám podpořit růst vaší organizace. Nastavíme vašemu podnikání jasný a pevný řád.

Základem každého úspěšného podnikání je dlouhodobě udržitelná strategie trvalé prosperity. Pomůžeme Vám s identifikací, návrhem a následnou implementací krátkodobé i dlouhodobé strategie, se sestavením a následnou exekucí obchodních a marketingových plánů, stejně jako s nastavením systému kontroly a ostatních firemních procesů pro úspěšný rozvoj Vašeho podnikání.

CÍL - OPTIMALIZACE - MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA

Strategické poradenství ve 4 krocích: 

Definice strategie

Podpořte růst vaší firmy, tím, že dáte podnikání jasný směr a řád

Řízení změn

Využijte profesionální projektový management pro hladkou implementaci prováděných změn

Optimalizace procesů

Navyšte efektivitu lepším řízením týmů a klíčových procesů

Znalost

Maximalizujte znalost a navyšte rentabilitu

ŘÍZENÍ ZMĚN A OPTIMALIZACE PROCESŮ

HLEDÁTE ŘEDITELE NEBO POTŘEBUJETE POMOC S ŘÍZENÍM ZMĚN?

Pomůžeme Vám s řízením a implementací významného projektu jako je např. změna firemní infrastruktury, vstup na nový trh nebo změna a optimalizace obchodně-marketingových procesů? Zastoupíme Váš management, nebo Vám pomůžeme najít a vychovat nový. Provedeme interní audit, analýzu trhu a konkurence a společně definujeme rozvojovou strategii.

Stejně tak vám pomůžeme s nastavením a zlepšením firemních procesů a zajistíme vám profesionální projektový management, který vám pomůže řídit aplikované změny ve vaší firmě.

EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ A PLÁNOVÁNÍ FINANCÍ

POTŘEBUJETE ZEFEKTIVNIT PLÁNOVÁNÍ A ŘÍZENÍ FINANČNÍCH TOKŮ VE VAŠÍ SPOLEČNOSTI?

 

Pomůžeme Vám s nastavením a zlepšením uceleného systému managementu podnikových financí. Zpracujeme pro Vás finanční analýzu a nastavíme plánování pro efektivnější řízení Vašeho podniku.

 

Podnikové finance nejsou samostatná složka oddělená od zbytku firmy, ale naopak nedílná součást marketingu, obchodu a výroby. Pomůžeme Vám tyto disciplíny účelně spojit v organický celek.

Natural Water System

Efektivní firemních procesy ve 4 krocích:

Vstupní
analýza

Firemní strategie

Change management

Optimalizace procesů

"Záměry zúčastněných organizací při pořádání této výjimečné hudební přehlídky nebyly prvoplánově komerční. O to více jsme ocenili vklad HPCG do WASBE 2016 v podobě project managementu a střízlivého pohledu na finance. Kromě obrovského diváckého úspěchu nás pak potěšilo, že jsme mohli uzavřít projekt s vyrovnaným rozpočtem."

John Tregelas

CEO, The Prague Concert Co.

NEZÁVAZNÁ ÚVODNÍ KONZULTACE

 

Rádi si vyslechneme vaše potřeby, popíšeme jak probíhá naše konzulatce a jak bychom danou problematiku řešili, následně připravíme návrh řešení
šitý na míru vaší organizaci.
bottom of page