top of page

STRATEGICKÉ PORADENSTVÍ
BUĎTE PŘIPRAVENI NA ZMĚNY A ŘIĎTE JE

Pomůžeme Vám podpořit růst vaší organizace. Nastavíme vašemu podnikání jasný a pevný řád.

Základem každého úspěšného podnikání je dlouhodobě udržitelná strategie trvalé prosperity. Pomůžeme Vám s identifikací, návrhem a následnou implementací krátkodobé i dlouhodobé strategie, se sestavením a následnou exekucí obchodních a marketingových plánů, stejně jako s nastavením systému kontroly a ostatních firemních procesů pro úspěšný rozvoj Vašeho podnikání.

CÍL - OPTIMALIZACE - MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA

Strategického poradenství ve 4 krocích: 

Definice strategie

Podpořte růst vaší firmy, tím, že dáte podnikání jasný směr a řád

Řízení změn

Využijte projektový management pro maximální efektivitu prováděných změn

Optimalizace procesů

Navyšte efektivitu lepším řízením zaměstnanců a klíčových procesů

Znalost

Maximalizujte znalost a navyšte rentabilitu

ŘÍZENÍ ZMĚN A OPTIMALIZACE PROCESŮ

Hledáte provozního ředitele nebo potřebujete pomoci s řízením a implementací významného projektu jako je např. změna firemní infrastruktury, vstup na nový trh nebo změna a optimalizace obchodně-marketingových procesů? Zastoupíme Váš management, nebo Vám pomůžeme najít a vychovat nový.

Stejně tak vám pomůžeme s nastavením a zlepšením firemních procesů a zajistíme vám profesionální projektový management, který vám pomůže řídit aplikované změny ve vaší firmě.

Vstupní
analýza

Firemní strategie

Change management

Optimalizace procesů

Pomůžeme vám s nastavením a zlepšením firemních procesů a zajistíme profesionální projektový management, který vám pomůže řídit změny.

"Záměry zúčastněných organizací při pořádání této výjimečné hudební přehlídky nebyly prvoplánově komerční. O to více jsme ocenili vklad HPCG do WASBE 2016 v podobě project managementu a střízlivého pohledu na finance. Kromě obrovského diváckého úspěchu nás pak potěšilo, že jsme mohli uzavřít projekt s vyrovnaným rozpočtem."

John Tregelas

CEO, The Prague Concert Company

NEZÁVAZNÁ ÚVODNÍ KONZULTACE

 

Rádi si vyslechneme vaše potřeby, popíšeme jak probíhá naše konzulatce a jak bychom danou problematiku řešili, následně připravíme návrh řešení
šitý na míru vaší organizaci.
bottom of page