top of page

MARKETINGOVÉ & PR PORADENSTVÍ 
NABOOSTUJTE VÁŠ BYZNYS

IMG_20181025_151053.jpg

Pomůžeme Vám odhalit silné a slabé stránky, definovat cílovou skupinu a stanovit strategii, jak ji efektivně zaujmout a přimět stát se ambasadorem vaší značky.

DLE GURU MODERNÍHO MARKETINGU PETERA DRUCKERA MÁ PODNIKÁNÍ POUZE DVĚ ZÁKLADNÍ FUNKCE: MARKETING A INOVACE. MARKETING A INOVACE PLODÍ VÝSLEDKY, VŠE OSTATNÍ JSOU NÁKLADY. INOVACE NECHÁME NA VÁS, MY SE POSTARÁME O TO OSTATNÍ.

EFEKTIVNÍ MARKETING = PŘÍMÁ CESTA K RŮSTU VAŠÍ FIRMY

Efektivní marketing ve 4 krocích:

Analýza

Zjistěte jaké jsou silné a slabé stránky vaší značky a jaké potřeby mají vaši zákazníci

Strategie

Díky znalosti definujte růstovou obchodní a marketingovou strategii

Znalost

Poznejte konkurenci, tržní příležitosti a vhodné komunikační a prodejní kanály

Zapojení

Maximalizujte výkonnost vašeho obchodu a marketingu zapojení vašich zákazníků

MARKETINGOVÉ PORADENSTVÍ

POTŘEBUJETE ZVÝŠIT POVĚDOMÍ O VAŠÍ ZNAČCE NEBO PŘILÁKAT NOVÉ ZÁKAZNÍKY A UDRŽET TY STÁVAJÍCÍ ?

 

Poznejte rozdíl mezi intuitivním a cílevědomým marketingem, který stojí na pevných základech více jak 15 let zkušeností a relevantních dat. Společně stanovíme měřitelné cíle. Definujeme komunikační a datové kanály, stanovíme výkonnostní metriky a relevantní benchmarky. Vyhodnotíme efektivitu kampaní.

 

Nezapomínejte, že marketing není náklad, ale investice! Investujte chytře díky naší expertní znalosti obchodního i mediálního prostředíPomůžeme Vám s přípravou obchodní a marketingové strategie, marketingového mixu i komunikačního a mediálního plánu.

ŘÍZENÍ VNĚJŠÍCH VZTAHŮ

NEDAŘÍ SE VÁM SEHNAT RELEVANTNÍ KONTAKTY NA ODPOVĚDNÉ OSOBY? POTŘEBUJETE EFEKTIVNĚ PROSADIT SVÉ ZÁJMY?

Využijte služeb ISO Consulting v oblasti řízení vnějších vztahů a soustřeďte se pouze na váš core-business. Jednání s obchodními partnery, bankami, investory, státní správou a místní samosprávou nechte na nás.​

 

Zajistíme Vám relevantní kontakty na úrovni místní samosprávy i státní správy, stejně tak vyhledáme vhodné obchodní příležitosti u Vašich potencionálních obchodních partnerů. V případě potřeby Vás na těchto jednáních zastoupíme.

 

Připravíme Vás na důležité jednání vč. veškerých podkladů a prezentace, nebo zajistíme profesionální mediální zástupce, tiskové mluvčí, právní a obchodní zástupce. Klienti HPCG mohou využít plně vybavené zasedací místnosti v našem sídle pro svá obchodní jednání v centru Prahy nebo v těsné blízkosti Letiště Václava Havla.

EXEKUTIVA: MÉDIA, EVENTY & INCENTIVA

PLÁN JE JASNÝ, ALE KDO NAPLNÍ URČENÉ CÍLE? MÁME ŘEŠENÍ, V RÁMCI SKUPINY HPCG VÁM POSKYTNEME MARKETINGOVÉHO SPECIALISTU, KTERÝ ZA VÁS PROFESIONÁLNĚ ZAŘÍDÍ VĚTŠINU MARKETINGOVÝCH AKTIVIT VEDOUCÍ KE ZNÁMOSTI VAŠÍ ZNAČKY A ZVÝŠENÍ REVENUE.

Naše dceřiná společnost HP N Media je specialista na plánování a nákup médií, produkci, event management a incentiva pro rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky a obchodními partnery. Starejte se o váš byznys, my se postaráme o váš marketing. Využijte služby butikové agentury s více jak 15 lety zkušeností v marketingu a desítkami českých i mezinárodních spokojených klientů.

586cda_0218286515d8419588f431875f302fc2~mv2.png

Analýza stávajícího stavu
& audit 
marketingových
a komunikačních aktivit či kanálů

Definice cílové skupiny, KPIs a USPs (Unique Selling Points)

Marketingová, komunikační
a obchodní strategie
a plány

Zapojení cílové skupiny a ambasadorů značky

Pomůžeme vám identifikovat skutečně funkční komunikační kanály a propojíme je s daty. Společně najdeme influencery a uděláme z nich skutečné ambasadory vašich produktů a služeb.
 

Mistopredsedkyne-predstavenstva-PVZP-Halina-Trskova-na-startu-detske-Jizerky..webp

"Neměli jsme žádné marketingové oddělení. Neváhala jsem a dali jsme se společně do práce. V tuto chvíli máme vlastní referát marketingu a spoustu věcí si dokážeme udělat či zorganizovat sami. "

Halina Trsková

místopředsedkyně představenstva a obchodní ředitelka PVZP, a.s.

NEZÁVAZNÁ ÚVODNÍ KONZULTACE

 

Rádi si vyslechneme vaše potřeby, popíšeme jak probíhá naše konzulatce a jak bychom danou problematiku řešili, následně připravíme návrh řešení
šitý na míru vaší organizaci.
bottom of page